سه شنبه 30 خرداد 1396  06:23 ب.ظ
توسط: milad s

چشم گربه ای مد جدید دختران و پسران در جهان

 • چشم گربه ای مد جدید دختران و پسران در جهان

  چشم گربه ای مد جدیدی هست که در جهان در حال فراگیر شدن هست،دختران و پسرانی با چشمان کاملا سیاه که وحشت را برای دیگران به همراه دارد. خالکوبی که در سال های جدید محبوبیت بسیار زیادی در بین مردم جهان داشته در حال ورود به مسیر جدیدی هست که برخلاف قبل، نه تنها زیبا و دیدنی به نظر نمیرسد، بلکه میتوان ادعا کرد تا حدی چندش آور نیز هست.

  اخیرا بعضی از دوستداران تتو، از طراحی روی دست، صورت، پا و گردن خسته شده و سراغ خالکوبی یکی از حیاتی ترین و مهم‌ترین اعضای بدن خود، یعنی چشم هایشان رفته اند.

  چشم گربه ای مد جدید دختران و پسران در جهان

  خالکوبی «چشم های گربه ای» که گرایش جدید جوانان شده، تزریق رنگ های تقریبا همیشگی به داخل چشم ها و تغییر رنگ سفیدی چشم به رنگ هایی همانند مشکی را شامل می‌شود.

  چشم گربه ای مد جدید دختران و پسران در جهان

  مجریان این تاتو ادعا می‌کنند که تحقیقات لازم در جهت حفظ سلامت و بینائی افراد صورت گرفته هست و این تاتو هیچ گونه مشکلی برای درخواست کننده در پی نخواهد داشت. اما این در حالی هست که چشم پزشکان اعلام داشته اند افرادی که چنین خالکوبی هایی درون چشم های خود انجام میدهند، با آتش نقش بازی کرده و ممکن هست بینائی شان را از دست بدهند.

  پایه گذار این گرایش نازیبا، هنرمندی موسوم به «لونا کبرا» بوده که اولین بار با مشورت چشم پزشکان و پزشکان دیگر تصمیم میگیرد رنگ سفیدی صلبیه چشم خود را با جوهرهای غیر سمی تغییر دهد. وی در گفت و گو های خود بیان داشته که از ده سال پیش که برای اولین بار به رنگ کردن چشم خود اقدام کرده تاکنون اطلاعات گسترده ای در ارتباط با رنگ، سوزن تاتو، واکنش های بدن و … کسب کرده هست.

  چشم گربه ای مد جدید دختران و پسران در جهان

  این فرد رنگ چشم های خود را چندین بار تغییر داده که از جمله می‌توان به رنگ های قرمز، آبی یا مشکی اشاره کرد.

  چشم گربه ای مد جدید دختران و پسران در جهان

  متاسفانه تعداد افرادی که به سمت اعمال این تاتو کشش دارند هر روز در حال افزایش یافتن هست و در اینستاگرام عکس های هزاران نفر را می‌توان دید که چشم های خود را به صورت گربه ای تاتو و رنگ کرده اند.

  چشم گربه ای مد جدید دختران و پسران در جهان

   به گزارش پارس ناز از عوارض جانبی موقتی این امر میتوان به سردرد یا حساسیت به نور اشاره کرد. اگرچه هنوز در ارتباط با عوارض دایمی این تتو اطلاعاتی در دست نیست اما گمانه زنی میگردد که ممکن هست به کوری یا عفونت و تخلیه چشم منجر گردد.

  چشم گربه ای مد جدید دختران و پسران در جهان

  انجمن اپتومتریست های انگلستان در این ارتباط به مشتاقان این خالکوبی هشدار داده و از آنها خواسته اند دست کم پیش از اجرای این طرح در چشمان خود، به مراکز تخصصی چشم پزشکی مراجعه کرده و با متخصصان چشم پزشکی مشورت کنند.


نظرات()   
   
سه شنبه 30 خرداد 1396  05:46 ب.ظ
توسط: milad s

پسر هندی که بدنش هیچ استخوانی ندارد

 • پسر هندی که بدنش هیچ استخوانی ندارد

  فرض کنید شخصی هیچ استخوانی در بدن نداشته باشد، چه اتفاقی رخ خواهد داد؟ او میتواند هر حرکت انععطاف پذیری بخواهد انجام دهد. یاش شاه، پسر 18 ساله هندی می‌تواند دست ها و پاهایش را 360 درجه و گردن و انگشتانش را 180 درجه بچرخاند.یاش که در روستایش به او لقب پسر لاستیکی را داده اند و بدنش آن قدر انعطاف پذیر هست که میتواند از یک راکت تنیس رد شود.

  الهام بخش یاش برای تمرین این مهارت های انعطافی، تماشای بندباز آمریکایی سرشناس، دنیل بروینگ اسمیت بوده هست و از سه سال پیش که ویدئوی وی را در یوتیوب دیده تلاش کرده اینکار را انجام دهد.هم چنین یاش مهارت خود را به پدربزرگش نسبت می‌دهد که به او در طول تمریناتش کمک کرده هست. تکنیک های منحصربفرد انعطاف پذیری هرگز با یاش آسیبی نزده اند.

   به گزارش پارس ناز او میداند چطور بدنش را بازرسی کند و از خودش محافظت کند. به گفته دکتر ارتوپدی، انعطاف پذیری بدن او منحصربفرد هست و افراد کمی آن را دارند.یاش اکنون به یک سلبریتی در شهر خودش تبدیل شده اما به دنبال شهرت اکثر هست و سعی دارد رکورد.

  پسر هندی که بدنش هیچ استخوانی ندارد

  پسر هندی که بدنش هیچ استخوانی ندارد

  پسر هندی که بدنش هیچ استخوانی ندارد

  پسر هندی که بدنش هیچ استخوانی ندارد

  پسر هندی که بدنش هیچ استخوانی ندارد

  بدن انعطاف پذیر مرد هندی،بدن انعطاف پذیر عجیب،بدن انعطاف پذیر پسر عرب،مرد هندی با بدن کاملا منعطف


نظرات()   
   

| آغاز عظیمی برای ریزپردازنده‌ها، ابر کامپیوترها و رایانه‌های شخصی؛ تاریخچه کامپیوتر

 • | آغاز عظیمی برای ریزپردازنده‌ها، ابر کامپیوترها و رایانه‌های شخصی؛ تاریخچه کامپیوتر

  در سومین مطلب ترنجی در رابطه با تاریخ کامپیوترها، که آخرین قسمت و تقریبا کامل‌ترین قسمت از سری تاریخچه کامپیوترهاست، علاوه بر کامپیوترهای نسل چهارم و پنجم، اشاره کاملی به افردای که باید شناخت، تاریخ نرم‌افزارهایی که باید دانست و کلی مطالب حجیم ولی فشرده شده و خلاصه شده، در همین قسمت خواهیم کرد. بله! این قسمت را از دست ندهید که مطلب امروزمان ویژه کاربران همیشگی ترنجی است. با ترنجی همراه باشید.

  بیل گیتس

  ثروتمندترین مرد دنیا دارنده‌ی چیزهای ملموس نیست. نه زمین دارد، نه طلا، نه نفت، نه کارخانه، نه فعالیت صنعتی دیگر و نه ارتش و نه سپاهی. این نخستین بار در تاریخ بشر است که ثروتمندترین مرد دنیا، تنها دانش دارد و بس. (بیل گیتس)

  تا به‌حال چند بار سخنان بیل گیتس را شنیده‌اید؟ چند بار راجب به زحمات و اقدامات بیل گیتس مطلب خوانده‌اید؟ چند بار از خدمت‌های بیل گیتس به جهان فهمیده‌اید؟ تا به امروز و تا همین لحظه و تا همین چند ثانیه، ما همیشه در فضاهای مختلف، از هرکس و هرچیز، اسم «پول» به گوشمان رسید که بیل گیتس، ثروتی دارد که هیچ‌وقت مثل ثروت او تکرار نخواهد شد. اما ای کاش یک‌بار هم که شده از خودمان می‌پرسیدیم که بیل گیتس، چگونه به ثروت دست یافت؟ بیل گیتسی که می‌گوید:

  “من نمی دانم” تبدیل به “من هنوز نمی دانم” شده است.

  کسانی که با کامپیوترها آینده را ساختند، در بعدهای مختلف زمان خود، همیشه هروقت “من نمی‌دانم” به ذهنشان می‌آمد، با استفاده از بزرگ‌ترین منبع در جهان یعنی زمان، من نمی‌دانم را به “من هنوز نمی‌دانم” و بعد از مطالعه و رسیدن به پاسخ سوال، به “اکنون می‌دانم” تبدیل می‌کردند. آن‌ها با این کارشان، به ابزاری دست یافتند که محاسباتی که انجام می‌داد، امروزه در همه صنایع به‌کار می‌آید و قطعاً کامپیوترها بزرگ‌ترین نقش را ایفا کردند.

  بیل گیتس همیشه جزء افرادی بوده‌است، که تاکید زیادی به راه موفقیت و رسیدن به آن داشته‌است! کسی که دانشش موجب ثروتش است! جمله‌ای که متاسفانه بسیاری از ما تنها اهمیت زیادی به قسمت دوم آن یعنی ثروت می‌دهیم. امیدواریم روزهایی از راه برسد که جوانان ایرانی هم بیل گیتس‌های ایران شوند! به امید آن روزها.

  تاریخچه کامپیوتر | قسمت سوم

  بیشتر بدانید

  کامپیوتر که در اصل، به معنای محاسبه‌کننده است (ماشین حساب الکترونیکی)، فقط به چیزهایی که می‌بینیم محدود نیست! یعنی چه؟ به هر وسیله الکتریکی که دارای پردازنده یا مایکرو پروسسر است، کامپیوتر می‌گویند! در ادامه، در رابطه با دسته‌بندی کامپیوترها صحبت کوتاهی با شما خواهیم داشت.

  قبل از آن اشاره کنیم که خود کامپیوتر نیز قبل از این که به مدل‌ها و نوع‌های مختلف تقسیم شود، از چند جزء بخش ورودی یا Input Unit، بخش پردازش مرکزی یا Central Processing Unit، واحد سرعت پردازنده MIPS، بخش خروجی یا Output Unit، و در نهایت هم بخش حافظه تشکیل شده. اگر قصد دارید در رابطه با هر بخش بیشتر اطلاعات کسب کنید، در فضای اینترنت مقاله‌های آموزشی بسیار تخصصی متعددی یافت می‌گردد و تنها کافی‌ست نامشان را جستجو کنید. بگذریم.

  PC

  به‌طور کلی کامپیوترها به چهار دسته و چندین و چند نوع مختلف تقسیم‌بندی می‌شوند. اولین دسته ریزرایانه‌ها می‌باشند که خود به سه بخش دیگر جدا می‌شوند. رایانه‌های رومیزی (Desktop Computer)، رایانه‌های دستیار دیجیتالی شخصی (PDA) و در نهایت نیز رایانه‌های کیفی (Laptop – Notebook Computer). ریزرایانه‌ها، همین PC های امروزی‌مان هستند معروف به کامپیوترهای شخصی و به‌قول معروف، Personal Digital Assistant Computer. بزرگ‌ترین ویژگی آن‌ها، قیمت پایین آن‌هاست و همین امر سبب شده است تا همه‌ی مردم در هر قشری بتوانند حداقل یک‌بار آن‌ها را تجربه کنند. نکته جالب در رابطه با این رایانه‌ها این است که در نسل‌های گذشته، کامپیوترهای غول پیکر آن زمان، امروزه تبدیل به همین ریزرایانه‌ها شده‌اند چرا که قدرت آن‌ها با PC های امروزی برابری دارد!

  mini Computer

  بعد از ریزرایانه‌ها، به سراغ رایانه‌های کوچک و به اصطلاح مینی کامپیوتر‌ها می‌رویم. کار این کامپیوترها، نه آن‌چنان در سطح بالاست، و نه آن‌چنان در سطح پایین! بسیار معمولی و برای کارهای روزمره به‌کار می‌آیند! هرچند حجم داده‌های مورد پردازش و تنوع کارهای آن‌ها بالاست، اما قدرت آن‌ها به نسبتِ دیگر کامپیوترها نیست.

  کامپیوترهای بزرگ

  رایانه‌های بزرگ که اهمیتی بسیار پیدا کرده‌اند، برای محاسبات بسیار سنگین و پیچیده در موسسات طراحی شده‌اند و هم حجم اطلاعاتی در آن‌ها بالاست، و هم دسترسی به آن‌ها کمی دشوار است چرا که به‌طور معمول دسترسی از طریق شبکه و به‌طور مشترک می‌باشد.

  سوپر کامپیوترها

  در نهایت به آخرین بخش از کامپیوترها و تقسیم آن‌ها می‌رسیم! ابر کامپیوترهای امروزی! این رایانه‌ها آن‌قدر قدرت‌مند هستند که تنها در بزرگ‌ترین شرکت‌های جهان و سازمان‌ها یافت می‌شود!سوپر کامپیوترها

  ناسا از دسته سازمان‌هایی است که از سوپر کامپیوتر‌ها استفاده می‌کند. شما آینده این سیستم‌های قدر را چگونه می‌بینید؟

  نسل چهارم کامپیوترها

  کامپیوترهای نسل چهارم (از ۱۹۷۱ تا ۱۹۹۰)، زمانی که صنعت عظیم گیم و تیم‌های بازی‌سازی، متولد و آماده خدمت شدند…

  در ساختمان کامپیوترهای نسل چهارمی، از مدارهای مجتمع الکترونیکی که با تراکم متوسط و زیاد که حاوی هزارها تا صدها هزار عنصر الکترونیکی بودند، و بر یک تراشه مربع یا مستطیل شکل از جنس سیلیکان با سطح یک سانتیمتر مربع قرار داشتند، استفاده شد. در نسل سوم ما اشاره‌ای به IC یا همین مدارهای مجتمع داشتیم که شما برای اطلاعات بیشتر جهت مطالعه IC و نسل‌های اول تا سوم تاریخ کامپیوتر، می‌توانید قسمت ۱ و ۲ را مطالعه کنید. در ادامه سیستم‌های نسل چهارمی، اشاره کنیم که سرعت عمل و ظرفیت حافظه کامپیوترهای این نسل نسبت به کامپیوترهای نسل قبل، به حدی افزایش پیدا کرده بود که همین امر باعث به وجود آمدن هزاران شغل در این صنعت شد و دیگر کامپیوتر داشت به چیزی عمومی تبدیل می‌شد (منظور برای عموم است).

  توانائی قرار دادن مدارهای مجتمع الکترونیکی زیاد بر روی یک سطح بسیار کوچک سبب پیدایش ریزپردازنده در آغاز این دوره گردید که باز هم می‌توانست بر روی سطح یک تراشه جای داده شود. ریز پردازنده‌ها دارای کلیه مدارهای مورد نیاز جهت عملیات حسابی (چهار پایه اساسی جمع و تفریق / ضرب و تقسیم)، منطقی، و کنترلی بود و با افزودن تعدادی تراشه جهت حافظه و سایر مدارهای مکمل به آن، یک پردازشگر کامل بوجود آورد که همراه با ریز کامپیوترها و یا ریزرایانه ها (در کل چهار نوع کامپیوتر داریم: ریزرایانه ها، رایانه‌های کوچک، کامپیوترهای بزرگ، و ابر رایانه‌ها – سوپر رایانه‌ها – که در ناسا و گوگل مورد استفاده قرار می گیرند) پا به عرضه وجود گذاشت.

  با معرفی اولین ریزپردازنده به‌نام ۴۰۰۴، در ۱۹۷۱، توسط شرکت اینتل، و عرضه ریزپردازنده ۹ بیتی ۸۰۰۸ در اواخر همان سال، و ریزپردازنده ۸۰۸۰ در سال ۱۹۷۴ میلادی، توسط همین شرکت، زمینه کاری جهت ساختن کامپیوترهای شخصی (PC) فراهم گردید. با معرفی ریزکامپیوتر سلبی ۸-اچ در همان سال، توسط شرکت سلبی و ریز کامپیوتر التایر ۸۸۰۰ در سال ۱۹۷۵ میلادی، توسط شرکت میتس و ساخت ریزپردازنده‌های مختلف توسط چند شرکت اینتل و بقیه برندهای زیلاک، موتورولا، و ام اُاس تکنالوجی، فرایند ساخت و معرفی ریزکامپیوترها روز به روز گسترش یافت و توسط شرکت‌های مختلفی از جمله اپل، آتاری مرحوم (Atari)، کامودر (Commodore)، و در نهایت آی‌بی‌ام کبیر (IBM)، ریزکامپیوترهای گوناگونی عرضه گردیدند.

  IBM Computers

  در ۲۰ سال قبل از شروع سالیان بعد از ۲۰۰۰، کامپیوترها شدیدا پیشرفت داشتند و چه رایانه‌های بزرگ و چه مینی، و در نهایت ابر رایانه‌های پیشرفته‌ی آن زمان، توسط شرکت‌های آی‌بی‌ام، سی‌دی‌سی، دک و باروز ساخته شدند… در همین حین بزرگ‌ترین و فوق قدرتمندهای آن زمان، به عبارتی ابر کامپیوترهای پیشرفته در آن سال‌ها، با نام های کری آی‌بی‌ام، سی‌دی‌سی، فوجیتسو، هیتاچی و نک عرضه شدند. شما در رابطه با چهارمین نسل از کامپیوترها چه فکری می‌کنید؟

  تاریخچه کامپیوتر

  کامپیوترهای نسل پنجم (از سال ۱۹۹۰ تا همین چند ساله)، در مدت زمانی که آی‌بی‌ام با ما خداحافظی کرد، برنامه‌نویسان با مهاجرت‌های بسیار، باعث تحولات عظیمی شدند

  از دهه ۹۰ به بعد، با کوچک‌تر شدن تراشه‌ها، و استفاده از پردازنده‌ها و پردازشگرهای با تراکم خیلی زیاد، معماری رایانه‌ها به کلی تغییر کرد و روند جدیدی را در پیش گرفت. در این نسل از کامپیوترها، بجای آرشتیکت یا معماری ترتیبی از معماری موازی بهره گرفته شد. کشورهای پیشرفته متعددی از جمله بزرگ‌ترین‌های همین دوره، یعنی ژاپن و آمریکا، پروژه‌های تحقیقاتی طولانی و زیادی را برای ساخت کامپیوترهای بسیار پیشرفته به انجام رساندند و از همان زمان، نتیجه آن فعالیت‌ها باعث شده است تا امروزه سرمایه‌های عظیم میلیارد میلیارد دلاری، توسط سران کشورهای جهان اولی جهت پیشرفت هرچه سریع تر دانش، انجام پذیرد.

  ابرکامپیوترهای در دست ساخت به نام سی‌ام ۵ که از ۳۲ تا ۱۶۰۰۰ پردازنده به صورت موازی بهره خواهند گرفت، و سرعت کامپیوتر را تا ۲ ترافلاپس (تریلیون عملیات اعشاری در ثانیه) خواهند رساند. و به همین ترتیب، سالانه شاهد پیشرفت‌های بسیار رایانه‌ها هستیم. از آن‌جا که مطلب ما قصد ندارد از تاریخ کامپیوترها دورتر برود و بحث اصلی بر سر وقایع قبل از ۲۰۰۰ بوده، درباره سال‌های اخیر صحبتی نداشته‌ایم و در همین‌جا مطلب را تمام می‌کنیم. امیدواریم از تاریخ کامپیوترها لذت برده باشید و  به چند سوال ما نیز جواب بدهید. آیا مطلب به همه‌چیز اشاره داشت و مفید بود؟ و آیا کامپیوترهای چند سال آینده، باز با نام Computer صدا می‌شوند؟ منتظر نقدهای‌تان هستیم.


 • آخرین ویرایش:-
نظرات()   
   
دوشنبه 29 خرداد 1396  03:59 ق.ظ
توسط: milad s

جدیدترین مدل های لباس شب و مجلسی 2018

 • جدیدترین مدل های لباس شب و مجلسی 2018

  انواع اخیر ترین مدل های لباس شب و مجلسی جذاب و شیک از برند باسیل سودا را می توانید در گالری زیر مشاهده کنید که از بهترین ها هستند.

  جدیدترین مدل های لباس شب و مجلسی 2018

  مدل های لباس مجلسی 2018

  جدیدترین مدل های لباس شب و مجلسی 2018

  جدیدترین مدل های لباس شب و مجلسی 2018

  بهترین مدل های لباس مجلسی 2018

  جدیدترین مدل های لباس شب و مجلسی 2018

  جدیدترین مدل های لباس شب و مجلسی 2018

  مدل های زیبای لباس مجلسی 2018

  جدیدترین مدل های لباس شب و مجلسی 2018

  مدل لباس شب و مجلسی 2018،خرید لباس شب مجلسی 2018

  جدیدترین مدل های لباس شب و مجلسی 2018

  مدل لباس نامزدی 2018

  جدیدترین مدل های لباس شب و مجلسی 2018

  بهترین مدل های لباس مجلسی 2018،انواع مدل های لباس مجلسی زیبای 2018،

  جدیدترین مدل های لباس شب و مجلسی 2018


 • آخرین ویرایش:-
نظرات()   
   

 • [unable to retrieve full-text content]


نظرات()   
   
یکشنبه 28 خرداد 1396  05:31 ب.ظ
توسط: milad s

شعر طنز اندر احوالات مردم در متروی تهران

 • شعر طنز اندر احوالات مردم در متروی تهران

  متروی تهران همیشه مکانی بوده برای سوژه درست کردن،مثل این که این شهر زیر زمینی برای خودش رسم و رسومات خاصی هم دارد. در حاشیه اوضاع نابسامان مترو و ازدحام بیش از حد مسافران در ایستگاه ها و قطارها و شرایط نا مناسب داخل قطارها و نابسمانی های فرهنگی متروسواران!

  هنر می خواد سوار مترو بشی
  طوری كه آخرش تو داغون نشی
  شبیه رینگ كشتی كج می‌مونه
  هر كی سوار شده خودش می‌دونه

  وقتی كه وا می‌شه درای مترو
  داد میزنه یكی كه؛ آقا برو!
  محشر كبری رو می‌بینی اونجا
  هل می‌دن همدیگه رو بی محابا

  اون كه می‌خواد سوار بشه هل میده
  خودش رو هی رو بقیه ول میده
  یكی با مشت میزنه توی چونت
  می‌كنه ازدحام تو رو دیوونت

  یكی میگه؛ نكن مگه الاغی؟!
  یكی میگه؛ زود باش مگه چلاغی!
  نفس كشیدن دیگه مشكل می‌شه
  دست و پاهات بی اراده ول می‌شه

  دماغ یارو میره توی چشمات
  بی حركت می‌شی همونجا، كیش…مات
  فشارِ چند صد تنی روی دنده ت
  از این همه فشار می‌گیره خنده ت

  بوی عرق بوی پیاز بوی سیر
  آدم می‌شه از زندگی سیرِ سیر
  یكی موبایلش داره زنگ می‌زنه
  اون یكی بچه اش داره وَنگ می‌زنه

  یه عده هم تو اون شلوغ پلوغی
  داد می‌زنن، راستكی یا دروغی
  مسواك اصل با جورابای پشمی
  رنگا به رنگ، سرخ و سفید و یشمی

  خودكار جادو كه تقلب كنی
  ترازوی دستی ِ سیصد تُنی
  لواشك و چیپسو پفك فراوون
  داد می‌زنن؛ بیا كه كردم ارزون

  رقابت اصلی واسه نشستن
  مبارزه برا ركورد شكستن
  هر كی بشینه یعنی خیلی مرده
  اگه نه كه باید بگیره نرده

  خلاصه مترو شده یك مصیبت
  من چی بگم دیگه از این حقیقت
  اگه بگم؛ مشكل فرهنگیه
  جبهه میگیرن كه؛ مُخت هنگیه!
  مترو شده كابوس شبهای من
  علت لرزیدن و تب های من


نظرات()   
   
یکشنبه 28 خرداد 1396  05:12 ب.ظ
توسط: milad s

جوک های خنده دار از سراسر شبکه های اجتماعی

 • جوک های خنده دار از سراسر شبکه های اجتماعی

  انواع جدید ترین و خنده دارترین جوک های خفن از سراسر شبکه های مجازی برای شما عزیزان گلچین شده هست که میتوانید حسابی بخندید.

  1. حالا كه مناظره ضبط شده اس یه كارگردان بیارید كلا فیلم بسازید، آخرش هم جواد هاشمی نمادین شهید بشه.

  2. خانومای محترم خیلی از پسرا حال ریش زدن ندارن وگرنه اون ته ریشی که میزارن به دلیل علاقه شما به ته ریش نیس

  3. یه آهنگ خونه گذاشتم از هایده. معرفی کرد اولش، از آهنگساز تا شاعر و خواننده همۀ فوت شده بودن. دامادمون رفته خرماخریده داره تو خونه اکران میکنه

  4. ‏یه سری تو خونه ٣ روز اعتصاب غذا كردم، روز چهارم خودم رفتم رو میز شام، مامانم گفت قد تو غذا درس نكردم از فردا بیا غذا بخور.

  جوک های خنده دار از سراسر شبکه های اجتماعی

  5. ‏هندزفری به نظر خودتون فقط هندزفری باشه و باهاش اهنگ گوش بدیدولی برای رهگذر علامت اینه كه (من همۀ جارو بلدم بیا ازم آدرس بپرس).

  6. ‏معلومه بابای سهراب سپهری خیلی گیر میداده که توی اهل کاشانم میگه:
  پدرم وقتی مرد
  خواهرم خوشگل شد!

  7. ‏زوج‌هایی در اینستا میباشند که از جزئی‌ترین و خصوصی‌ترین لحظات زندگیشون تصویر میذارن و مینویسن: نشود فاش انچه میان من و توست.

  8. من خودم یه بار رفتم باشگاه واسه شوخی به یکی از گولاخا گفتم داداچ داری اشتباه می زنی، هیچی همین دیگه. راستی چرا سر دمبل رو انقدر پهن درست کردن؟!

  9. اوضاع تاپ‌سرچ‌های فارسی طوریه که اگه کنددست باشی و بخوای جلو خونواده چیزیو تو گوگل سرچ کنی خودتم باید ذوب بشی بری لای کلیدای کیبورد.

  10. لقمان پسرش را جهت یادگیری علوم و فنون پیشِ اراذل و اوباش می‌فرستاد.

  11. ترشی فلفل خوردنش خیلی آسونتر از دفعشه، انسان انگار داره ماگما دفع میکنه.

  12. کاش ما آدمها هم مانند حیوانات خودمون رو لیس میزدیم تمیز میشدیم دیگه حمامی در کار نبود.

   13-پسرایی که پاچه شلوارشون رو میدن بالا اپیلاسیون هم می‌کنن؟

  14. یه سریا از دست آژیر امدادخودرو هم فراری‌اند فکر میکنن پلیسه بعد تو فضای مجازی واسه ما فعال سیاسی شدن.

  15. با گوشت کوب برقی دیزی رو میکوبید؟ حرمت همه ی چی از بین رفته دیگه.

  16. ‏یه وقتهایی دوس دارم برم به میز تلویزیون بگم من اینارو نگه میدارم، تو برو یه استراحتی بکن، خسته شدی.

  17. به فصل پاچه خواری برای استادا جهت جلوگیرى ازحذف شدن رسیدیم.

  18. تلگرام فقط اونجاش که یه وویس میفرستی بعد وویس خودتو گوش میدی بعد دلت میخواد گوشیتو بکوبی تو دیوار.

  19. یارو نمیتونه یه خیارشور از تو شیشه دربیاره زنگ زدهِ میگهِ بیابریم ماهیگیری.

  20. ‏صبح ها میانگین سنی پارک ها نزدیک 1000 سالهِ آدم دو دقیقه میرهِ قدم بزنه حس اصحاب کهف بهش دست میده.

  21. ‏بقایی گفته طوفان در راهه. اصغری هواشناسی بهش زنگ زده گفته داداش چرا تو شغل ما دخالت می‌‌کنی؟ اتفاقا نیمه ابریه همراه با بارش‌های پراکنده.

  22. آقا داماد چیکاره ان؟

  + یکبار کاندید ریاست جمهوری شده بودن که رد صلاحیت شدن.

  جوک های خنده دار از سراسر شبکه های اجتماعی

  وقتی همۀ جوک رو فهمیدن جز تو

  23. مشایی در واکنش به رد صلاحیت بقایی و احمدی نژاد گفت: برگام ریخت ناموسا.

  24. وقتى هایده میخوند شانه هایت را براى گریه كردن دوست دارم قشنگ معلومه كه به جاى دستمال میخواست اب دماغش رو بماله به شونه هاى طرف.

  25. دخترا شبیه لیمو شیرینن، بی توجهی ببینن تلخ میشن، پسرا شبیه خیار چنبرن، کلا ویژگی خاصی ندارن.

  26. دختره یا فقط تصویر از چشاش میذاره یا فقط از لباش! قشنگ معلومه هنوز دماغشو عمل نکرده.

  27. ‏یه زمانی شایعه کرده بودن سمند روی 180 کیلومتر میگه این هست خودروی ملی و چه کسانی موتور پیاده کردن اما نگفت که نگفت که نگفت…

  28. ‏یافته‌های نه‌عمده تازه پژوهشگران نشان میدهد که ۷۵درصد خستگی بدن در جوراب جمع می شود.

  29. ‏طرف اکسسوری تمام چرم حیوانات تنشه اما میگه من گیاهخوارم دلم نمیاد گوشت حیوانات زبان بسته رو بخورم.

  30. لااقل یه فرقی بین دانشگا رفتن و عروسی رفتنتون بزارین.

  31. من هنوز به خبر هفته پیش که 30 تا پسر رو تو مهمونی باهم گرفتن می‌خندم :»»»آخه 30 تا پسر که باهم مهمونی نمیرن سالن میگیرن فوتبال بازی میکنن :»»

  32. خانم مریم {دانشجوی دانشگاه آزاد رشت} همین همین حالا سهیلا زیر پنجره اتاق من زیرآبت رو پیش دوست‌پسرت زد و گفت: مریم دوستمه ولی در حد تو نیست سعید.

  دست به دست کنید برسه دست مریم

  33. اگر رئیس جمهور می شدم به عنوان نخستین کار دستورمیدادم، کسایی که هوا گرم میشه، دوش نمیگیرن و میان تو مترو رو اعدام کنن.

  34. فروردین قشنگ صبر میكنه كیف پولتم بفروشى بعد تموم شه.

  35. توروخدا فینگلیش ننویسید دوستم هی داشت از مادرش تعریف می کرد که منطقیه چقد خوبه و اینا آخر فهمیدم مدارمنطقی رو میگه.

  36. بدبختى هر تیمى جلوى یوونتوس اینه که اگه با فلاکت از دفاعش رد بشه هم تازه میرسه به بوفون!

  37. ‏برنامه ام برای آینده اینه که یه یخچال بذارم کنار تختم توش فقط بالش بذارم و وسط شب هی از توش بالش سرد بردارم.

  38. آدم گرسنه رو نبرین رستوران ایتالیایی! آدم گرسنه باید پلو بخوره، پلووووو. یا حداقل كنار استیك یه تیكه نون بربری بزارید ته دل آدمو بگیره.

  39. ‏یکی از فامیلامون موهاشو بافت افریقایی کرد باباش هروقت میدیدش بهش می گفت بچه گرسنت نیست؟! ضعف نداری؟؟

  40. ‏یه بار رفتم پزشک پوست و‌مو،دکتره انقدر پوستش خراب بود همچین که وارد اتاق شدم بهش گفتم پزشک فعلا این کرمی که میدم بهره گیری کن تا بعد.

  41. یه جوری تو اکباتان همه ی سگ دارن که برخی وقتا تو خونه واق واق می کنم زشت نباشه جلو در و همسایه.

  42. شما هم اکنون با BMW تصادف کنی خسارتش کمتره تا بزنی به گاری چاقاله یا گوجه سبز.

  43. چه جوری اینقدر لاغرین؟ من تصویر نوتلا رو هم لایک می‌کنم دو کیلو چاق میشم.

  44. ‏براى صبحونه میرید كافه بشقاب فلان سفارش میدید ؟ ما تهش خیلى بخوایم به خودمون حال بدیم میگیم شاطر دو رو خشخاشى بزن.


نظرات()   
   
یکشنبه 28 خرداد 1396  04:09 ب.ظ
توسط: milad s

مدلینگ جنجالی چهره تبلیغاتی برند بولگاری شد

 • مدلینگ جنجالی چهره تبلیغاتی برند بولگاری شد

  بلا حدید مدل مشهور آمریکایی که چندی گذشته طی گفت و گو ای به مسلمان بودن خود افتخار کرده بود، با برند مشهور بولگاری قرار داد بسته هست.بلا حدید، متولد 9 اکتبر 1996 با نام کامل ایزابلا خیر حدید، یک مدل مانکن اهل ایالات متحده کشور آمریکا هست. او از تبار فلسطینی و هلندی هست. مادر او یک هلندی‌تبار و پدرش یک ثروتمند اهل فلسطین هست.

  بولگاری Bulgari نام یک جواهر فروشی مشهور و گران‌ قیمت ایتالیایی هست، که زیر آلبوم‌ای از شرکت ال‌ وی‌ ام‌ اچ محسوب می شود. این مؤسسه ابتدا کار خود را در سال ۱۸۸۴ میلادی، با یک مغازه جواهر فروشی در رم، ایتالیا آغاز کرد. سپس در سایر اساس‌های دیگر مانند لباس و عطریات خط ساخت خود را راه انداخت.

  شرکت جواهرسازی بولگاری در کنار شرکت‌های تیفانی، کارتیه و هری وینستون، یکی از گران‌ترین و اشرافی‌ ترین منزل‌های جواهر و از مشهور‌ترین نام‌ها در بازار جواهر دنیا هست.بلا حدید به تازگی مدل تبلیغاتی کیف های برند بولگاری Bulgari شده هست.

  مدلینگ جنجالی چهره تبلیغاتی برند بولگاری شد

  مدلینگ جنجالی چهره تبلیغاتی برند بولگاری شد

  مدلینگ جنجالی چهره تبلیغاتی برند بولگاری شد

  مدلینگ جنجالی چهره تبلیغاتی برند بولگاری شد

  مدلینگ جنجالی چهره تبلیغاتی برند بولگاری شد

  مدلینگ جنجالی چهره تبلیغاتی برند بولگاری شد

  مدلینگ جنجالی چهره تبلیغاتی برند بولگاری شد

  مدلینگ جنجالی چهره تبلیغاتی برند بولگاری شد

  مدلینگ جنجالی چهره تبلیغاتی برند بولگاری شد

  مدلینگ مشهور بلا حدید و بولگاری،بلا حدید،بلا حدید مانکن آمریکایی،بلا حدید مدل جذاب،تصاویر اخیر بلا حدید

  مدلینگ جنجالی چهره تبلیغاتی برند بولگاری شد


نظرات()   
   
یکشنبه 28 خرداد 1396  03:28 ب.ظ
توسط: milad s

دانلود آهنگ جدید مهدی یغمایی به نام ای داد با کیفیت عالی

 • دانلود آهنگ جدید مهدی یغمایی به نام ای داد با کیفیت عالی

  دانلود آهنگ جدید مهدی یغمایی به نام ای داد از رسانه سخاموزیک

  Download Ahange Jadid Mehdi Yaghmaei – ey dad

  بزودی از رسانه سخاموزیک

  دانلود آهنگ جدید مهدی یغمایی به نام ای داد Mehdi Yaghmaei

  دانلود آهنگ ای داد با دو کیفیت ۱۲۸ و ۳۲۰ به همراه پخش آنلاین

  متن آهنگ مهدی یغمایی ای داد

  دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبای مهدی یغمایی بنام ای داد با لینک مستقیم و دو کیفیت ۱۲۸ و ۳۲۰

  دانلود آهنگ مهدی یغمایی ای داد

  دانلود بهترین آهنگ ها و موزیک ویدئو ها از رسانه سخاموزیک با لینک مستقیم و بهترین کیفیت

  لطفا در صورت مشاهده مشکل در لینک دانلود از طریق فرم نظرات به ما گزارش کنید.

  دانلود آهنگ های مهدی یغمایی

  Summary

  Article Name

  دانلود آهنگ جدید مهدی یغمایی به نام ای داد

  Description

  دانلود آهنگ ای داد از مهدی یغمایی با لینک مستقیم دانلود آهنگ جدید مهدی یغمایی به نام ای داد از رسانه سخاموزیک Download Ahange Jadid Mehdi Yaghmaei - ey dad بزودی از رسانه سخاموزیک دانلود آهنگ ای داد با دو کیفیت ۱۲۸ و ۳۲۰ به همراه پخش آنلاین متن آهنگ مهدی یغمایی ای داد دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبای مهدی یغمایی بنام ای داد با لینک مستقیم و دو کیفیت ۱۲۸ و ۳۲۰ دانلود آهنگ مهدی یغمایی ای داد دانلود بهترین آهنگ ها و موزیک ویدئو ها از رسانه سخاموزیک با لینک مستقیم و بهترین کیفیت لطفا در صورت مشاهده مشکل در لینک دانلود از طریق فرم نظرات به ما گزارش کنید. دانلود آهنگ های مهدی یغمایی

  Author

  مهدی یغمایی

  Publisher Name

  سخاموزیک

  Publisher Logo

  دانلود باکس


نظرات()   
   
یکشنبه 28 خرداد 1396  03:13 ب.ظ
توسط: milad s

 • [unable to retrieve full-text content]


 • آخرین ویرایش:-
 • برچسب ها:Omid ،hajili ،
نظرات()   
   
یکشنبه 28 خرداد 1396  01:54 ب.ظ
توسط: milad s

مدلینگ جنجالی چهره تبلیغاتی برند بولگاری شد

 • مدلینگ جنجالی چهره تبلیغاتی برند بولگاری شد

  بلا حدید مدل مشهور آمریکایی که چندی گذشته طی گفت و گو ای به مسلمان بودن خود افتخار کرده بود، با برند مشهور بولگاری قرار داد بسته هست.بلا حدید، متولد 9 اکتبر 1996 با نام کامل ایزابلا خیر حدید، یک مدل مانکن اهل ایالات متحده کشور آمریکا هست. او از تبار فلسطینی و هلندی هست. مادر او یک هلندی‌تبار و پدرش یک ثروتمند اهل فلسطین هست.

  بولگاری Bulgari نام یک جواهر فروشی مشهور و گران‌ قیمت ایتالیایی هست، که زیر آلبوم‌ای از شرکت ال‌ وی‌ ام‌ اچ محسوب می شود. این مؤسسه ابتدا کار خود را در سال ۱۸۸۴ میلادی، با یک مغازه جواهر فروشی در رم، ایتالیا آغاز کرد. سپس در سایر اساس‌های دیگر مانند لباس و عطریات خط ساخت خود را راه انداخت.

  شرکت جواهرسازی بولگاری در کنار شرکت‌های تیفانی، کارتیه و هری وینستون، یکی از گران‌ترین و اشرافی‌ ترین منزل‌های جواهر و از مشهور‌ترین نام‌ها در بازار جواهر دنیا هست.بلا حدید به تازگی مدل تبلیغاتی کیف های برند بولگاری Bulgari شده هست.

  مدلینگ جنجالی چهره تبلیغاتی برند بولگاری شد

  مدلینگ جنجالی چهره تبلیغاتی برند بولگاری شد

  مدلینگ جنجالی چهره تبلیغاتی برند بولگاری شد

  مدلینگ جنجالی چهره تبلیغاتی برند بولگاری شد

  مدلینگ جنجالی چهره تبلیغاتی برند بولگاری شد

  مدلینگ جنجالی چهره تبلیغاتی برند بولگاری شد

  مدلینگ جنجالی چهره تبلیغاتی برند بولگاری شد

  مدلینگ جنجالی چهره تبلیغاتی برند بولگاری شد

  مدلینگ جنجالی چهره تبلیغاتی برند بولگاری شد

  مدلینگ مشهور بلا حدید و بولگاری،بلا حدید،بلا حدید مانکن آمریکایی،بلا حدید مدل جذاب،تصاویر اخیر بلا حدید

  مدلینگ جنجالی چهره تبلیغاتی برند بولگاری شد


نظرات()   
   
یکشنبه 28 خرداد 1396  01:26 ق.ظ
توسط: milad s

مدل های مانتو اسپرت و مجلسی برند Sondos

 • مدل های مانتو اسپرت و مجلسی برند Sondos

  برترین و جدید ترین مدل های مانتو ایرانی برند سندس را برای خانم هایی که همۀ وقت} به شیک پوشی و خوشگل بودن اهمیت می‌دهند داریم. 

  مدل های مانتو اسپرت و مجلسی برند Sondos

  مدل مانتو شیک

  مدل های مانتو اسپرت و مجلسی برند Sondos

  مدل های مانتو اسپرت و مجلسی برند Sondos

  مانتو ایرانی

  مدل های مانتو اسپرت و مجلسی برند Sondos

  مدل های مانتو اسپرت و مجلسی برند Sondos

  مانتو اسپرت

  مدل های مانتو اسپرت و مجلسی برند Sondos

  مدل های مانتو اسپرت و مجلسی برند Sondos

  مدل های مانتو اسپرت و مجلسی برند Sondos

  برترین مدلهای مانتو،مدل مانتو شیک،مدلهای زیبای مانتو،مدل مانتو جذاب،مدلهای مانتو جالب،مدل مانتو خفن

  مدل های مانتو اسپرت و مجلسی برند Sondos


 • آخرین ویرایش:-
نظرات()   
   
شنبه 27 خرداد 1396  06:19 ب.ظ
توسط: milad s

گلچین اس ام اس های خفن و جدید این هفته

 • گلچین اس ام اس های خفن و جدید این هفته

  گلچین اس ام اس های جذاب و اخیر روز را می‌توانید در مقاله پیش رو مشاهده نمایید که از سراسر فضای مجازی و شبکه های مجازی گزینه شده اند.

  نمی‌خواهم داشته باشمت نترس
  فقط بیا در خزان خواسته هایم قدم بزن تا ببینمت
  دلم برای راه رفتنت تنگ شده هست
  .
  .
  .
  .
  اس ام اس روز اخیر فارسی
  زیباست یادت
  اگر خودت بودی چه جنجالی می کردی
  .
  .
  .
  .
  اس ام اس روز
  شعری
  غم انگیزم
  از من
  بگذر
  .
  .
  .
  .
  اس ام اس روز اخیر
  شمال می‌روی
  دریا
  کنارت
  آفتاب میگیرد
  .
  .
  .
  .
  اس ام اس روز
  به آنهایی که دوستشان دارید بی بهانه بگویید دوستت دارم
  بگویید در این دنیای شلوغ سنجاقشان کرده اید به دلتان
  بگویید گاهی فرصت با هم بودنمان کوتاه تر از عمر شکوفه هاست
  شما بگویید حتی اگر نشنوند
  .
  .
  .
  .
  اس ام اس روز فارسی
  قلبی خاکی داشتم آدما خیسش کردند
  گل شد بازی کردند خشک شد خسته شدند
  زدند شکستند خاک شد پا رویش گذاشتند رد شدند
  .
  .
  .
  .
  اس ام اس روز اخیر
  با تو
  تمام جزئیات مهم اند
  حتی خودم
  .
  .
  .
  .
  اس ام اس روز
  خدایا به هر که میوه سنگین عشق می‌دهی شاخه وجودش را میشکنی
  خدایا تو خود مرهم شاخه شکسته ما باش
  .
  .
  .
  .
  اس ام اس روز
  همین که با منت هم هستی کافیست.نیستی ات نیستم می کند
  .
  .
  .
  .
  اس ام اس روز اخیر
  این روزها که میگذرد
  خالى ام
  خالى ام ازخشم
  دلتنگى
  نفرت
  وحتى عشق
  خالى ام از احساس
  .
  .
  .
  .
  اس ام اس روز فارسی
  هر جا که هستید همان جا نقطه آغاز هست،تلاش اکثر امروز،سازنده فردای متفاوت شماست
  .
  .
  .
  .
  اس ام اس روز اخیر
  تو برایم چون منشوری در سفیدی خیالم بیا و خیالم را تجزیه کن ؛ رنگین کمان نگاهت خواهم ش
  .
  .
  .
  .
  اس ام اس های روز
  یادمان باشد
  آن هنگام که از دست دادن عادت می‌شود به دست آوردن هم دیگر آرزو نیست
  .
  .
  .
  .
  اس ام اس روز
  دور از نفس هایت دارم دق میکنم
  بادکنکی باد کن و بفرست
  .
  .
  .
  .
  اس ام اس روز اخیر
  بازوانت
  سرزمین باستانی ام
  وچشمانت
  مرزبانان دلیرعشق
  نام کشور من
  اسم توست
  .
  .
  .
  .
  اس ام اس روز
  دلم بهانه ای می خواد
  برای گریه کردن
  اون اخم هات کجاست؟
  .
  .
  .
  .
  اس ام اس روز اخیر
  چقدر دلم می‌خواهد نامه بنویسم
  تمبر و پاکت هم هست
  و یک عالمه حرف
  کاش کسی جایی منتظرم بود
  .
  .
  .
  .
  اس ام اس روز فارسی
  نیست در شهر نگاری که دل ما ببرد
  .
  .
  .
  .
  اس ام اس روز ایرانی
  تاریک باد
  منزل ی مردی که
  نمی جنگد
  برای زنی که دوستش دارد
  .
  .
  .
  .
  اس ام اس های روز
  اونی که میخواد بره ، میره داد نمیزنه که من دارم میرم اونی که رفتنش رو داد می زنه ، نمیخواد بره ، داد میزنه که نزاری بره
  .
  .
  .
  .
  اس ام اس روز اخیر
  اعتماد های رفته
  مرام های مرده
  باور های زنده به گور شده
  بر کدامین
  مزار فاتحه بخوانیم
  .
  .
  .
  .
  اس ام اس روز
  تو فقط بگو می آیی
  صندلی کنار من
  طاقتش چندان هست
  .
  .
  .
  .
  اس ام اس روز اخیر
  غم هم اگر ترکم کند
  تنهای تنها می‌شوم
  .
  .
  .
  .
  اس ام اس های روز
  اگر زیبایی را آواز سر دهی، حتی در تنهایی بیابان، گوش شنوا خواهی یافت
  .
  .
  .
  .
  اس ام اس روز
  خواب دیدم دوباره با همیم
  از خنده بیدار شدم و دیوانه وار به اطراف نگریستم ؛
  چشمانم پر از اشک شد
  .
  .
  .
  .
  اس ام اس روز اخیر
  براستی کدام یک برترند ؟
  دستی که گره ای رو باز کنه
  یا چشمی که فقط ببینه و دلسوزی کنه ؟
  .
  .
  .
  .
  اس ام اس روز فارسی
  بگذار عشق خاصیت تو باشد
  نه ارتباط خاص تو با کسی
  .
  .
  .
  .
  اس ام اس روز اخیر
  هرکسی رو می تونستم دوست داشته باشم
  اگر دوست داشتن رو از تو شروع نمیکردم
  .
  .
  .
  .
  اس ام اس روز
  آمدی هشت مرا در گرو نه کردی
  مانند یک غده فقط غصه ترشح کردی
  مانند یک صاعقه در جنگل آرام دلم
  ناگهان آمدی و جلب دقت کردی
  .
  .
  .
  .
  اس ام اس های روز
  روزگار صحنه عجیبى هست زیبارو باشى به کور میرسى/خوش صدا باشى به کرمیرسى/عاشق که باشى به سنگ میرسى


 • آخرین ویرایش:-
نظرات()   
   
آخرین پست ها

دانلود آهنگ جدید ماکان باند به نام با تو آرومم..........پنجشنبه 2 شهریور 1396

دانلود آهنگ تیتراژ برنامه باغ ملی از محمد زند وکیلی به نام ماه بانو..........پنجشنبه 2 شهریور 1396

دانلود آهنگ تو که حساسی از بابک جهانبخش و رضا صادقی..........جمعه 20 مرداد 1396

دانلود آهنگ جدید ماکان بند بنام دلگیرى..........شنبه 17 تیر 1396

بروکلین بکهام جذاب ترین پسر بریتانیا شد..........شنبه 17 تیر 1396

پرستو صالحی بالاخره با خواستگاری علی صالحی جواب داد..........شنبه 17 تیر 1396

دانلود آهنگ جدید امیرعلی به نام جنون آنی..........یکشنبه 4 تیر 1396

برترین عکس های خبری مهم روز جهان را ببینید (112)..........پنجشنبه 1 تیر 1396

عکس های زیباترین دختران مدلینگ کشور برزیل..........پنجشنبه 1 تیر 1396

چشم گربه ای مد جدید دختران و پسران در جهان..........سه شنبه 30 خرداد 1396

پسر هندی که بدنش هیچ استخوانی ندارد..........سه شنبه 30 خرداد 1396

آغاز عظیمی برای ریزپردازنده‌ها، ابر کامپیوترها و رایانه‌های شخصی؛ تاریخچه کامپیوتر | قسمت سوم (آخر)..........دوشنبه 29 خرداد 1396

جدیدترین مدل های لباس شب و مجلسی 2018..........دوشنبه 29 خرداد 1396

دختر آمریکایی مدل باحجاب در فشن شوهای بین المللی..........دوشنبه 29 خرداد 1396

شعر طنز اندر احوالات مردم در متروی تهران..........یکشنبه 28 خرداد 1396

همه پستها

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic